Sport to zdrowie – JanSki

Czarter jachtów na Mazurach – czy to pomysł dla rodzin z dziećmi?

Czarter jachtów na Mazurach – czy to pomysł dla rodzin z dziećmi?

Czarter jachtów na Mazurach – czy to pomysł dla rodzin z dziećmi?
Marzec 12
09:36 2015

Mazury to idealne miejsce na wakacje, wczasy a nawet krótki weekendowy urlop. To raj dla wędkarzy, miłośników sportów wodnych, pieszych wędrówek, wypraw rowerowych a także żeglarstwa. Miłośnicy żeglarstwa to przede wszystkim mężczyźni, ale nie tylko. Kobiety bardzo często towarzyszą mężczyzną na łodziach motorowych i są takimi samymi członkami załogi. Wypad na Mazury może być idealnym pomysłem na rodzinne wakacje. Dzieci będą miały okazję do obcowania z piękną i dziką przyrodą. Małych poszukiwaczy przygód ucieszy bogata baza atrakcji na jachcie czy łodzi motorowerowej.

Jaki jacht na Mazurach dla rodziny?

Przy wyborze jachtu warto kierować się przede wszystkim posiadanym doświadczeniem i liczbą osób na pokładzie. Płynąc z dziećmi warto pomyśleć przede wszystkim o bezpieczeństwie, dlatego warto wybrać duży jacht z bogatym wyposażeniem pokładowym i nawigacyjnym np. jacht hotelowy. Najlepiej, aby posiadał kilka sypialni, aby bez przeszkód móc położyć maluchy wcześniej spać, a także osobną kabinę wc. Nowoczesne łodzie motorowe spełniają zarówno zasady bezpieczeństwa jak i komfortu. Warto wybrać taki jacht, którym w przeszłości już się pływało. Wówczas będzie można skupić się na samej organizacji jachtu, a nie kwestiami związanymi z jego obsługą.

Wynajmem bez patentu

Zgodnie z przepisami od 1 stycznia 2008 roku do prowadzenia jachtu żaglowego o długości poniżej 7,5 metra nie są wymagane żadne uprawnienia. Jednakże jeśli planują Państwo rejs wraz z dużą rodziną niezbędne będzie wynajęcie większego jachtu i wówczas mogą Państwo skorzystać z usług wykwalifikowanego sternika, który urozmaici rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich.

Tani czarter jachtów na Mazurach

Czartery jachtów na Mazurach oferuje Okej-czarter.pl Firma z siedzibą w Wilkasy oferuje zarówno luksusowe jachty jak i nowoczesne łodzie motorowerowe. Firma zapewnia serwis jachtów i łodzi na szlaku. Czartery oferowane klientom są nie tylko bezpieczne, ale i komfortowe. Wykwalifikowani specjaliści pomogą w dobrze najlepszego jachtu dla Państwa rodziny, a także zadbają o Państwa dobrą zabawę. Pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na najtrudniejsze pytania dotyczące proponowanych jachtów na Mazurach. Okej-czarter.pl proponuje jachty żeglowe takie jak Twister 780 altum, Antila 26, Solina 800, Tango 30, Tes 32 dreamer, Maxus 33, Tango 33 Prestige. Wśród jachtów motorowerowych znajdą Państwo Nautika 850, Nautika 1000, czy Nautika 1300 exclusive. Nie posiadają Państwo patentu. Żaden problem. Wypożyczalnia łodzi motorowych proponuje czarter jachtu motorowego bez patentu. Wówczas można skorzystać z usług wykwalifikowanych sterników, którzy pomogą zaplanować trasę rejsu i urozmaicą przygodę pod żaglami. Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Stacje

No posts where found

Komentarze

Witam. Zdecydowanie pierwszym elementem jest pompka rowerowa z wiadomych dla każdego przyczyn. Drugim elementem jest [...]

Mam zamiar zacząć trenować boks i nie byłem do końca przekonany co do wyboru odpowiedniego [...]

Badawcze spojrzenie na sprawę, każdy powinien przeczytać dodatkowo zaznajomić się z tematem. CENTRUM UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH CENY [...]

Czytając ten artykuł przypomniała mi się bardzo zabawna sytuacja , która przytrafiła się mi wraz [...]